UA-46900245-1
top of page

קיבלתם החלטה לפנות למתרגם מקצועי? כל הכבוד! חלק משמעותי מהדרך כבר מאחוריכם. עם זאת, כמו בכל תחום אחר, גם בתחום התרגום ישנן התמחויות ותתי-התמחויות! כאשר אתם פונים אלינו, אנו מאפיינים את הצורך המדויק שלכם. כך אנו מוודאים שהתרגום יתבצע על ידי המתרגם המתאים ביותר.

Image by Julian Santa Ana

תרגום

תרגום משפטי

התרגום המשפטי הינו מורכב וכולל התמחויות ותת-התמחויות רבות. לכל מילה, פסיק ומונח נודעת חשיבות רבה. לחברת GATS ניסיון רב שנים בעבודה עבור ארגונים, חברות, רשויות ומשרדי עורכי דין בישראל וברחבי העולם. החברה מעסיקה מתרגמים מנוסים ומקצועיים, המותאמים לכל פרוייקט ומתמחים בכל תחום משפטי, תוך שמירה על סודיות ופרטיות הלקוח. המתרגם המשפטי שולט בשפת המקור ובשפת היעד ברמת שפת אם. 

אנו מתרגמים מסמכים משפטיים מגוונים, ובהם: 

 • תרגום פסקי דין, הניתנים בבתי משפט אמריקאיים במשפטים  מתחום הביטחון והטרור. להלן כמה מהמשפטים בהם היינו מעורבים בעשור האחרון: 

Linde v. Arab Bank, PLC

Litle, et al. v. Arab Bank, PLC

Weiss v. Nat West

Sokolow v. PA/PLO

Almog v. Arab Bank

 • תרגום תצהירים

 • תרגום כתבי תביעה והגנה 

 • תרגום תעודות נישואין ותעודות לידה 

 • תרגום חוזים והסכמים שונים 

 • תרגום יפויי כוח

 • תרגום צוואות 

 • תרגום מסמכי הגירה 

 • תרגום תעודות יושר 

 • תרגום מסמכים מבתי הדין השרעיים

בין לקוחותינו ניתן למנות ארגונים, חברות ועמותות, ובהם:

שורת הדין, משרד המשפטים הישראלי, עורכי דין פרטיים ומשרדי עו"ד בישראל ובארה"ב, כולל: 

Cohen & Gresser 

OSEN LLC

HEIDENMAN NUDELMAN KALIK, PC

Motley Rice

Court
Security Camera

ביטחון וטרור

חברת GATS מתמחה בתרגום ומחקר אוסינטי בתחומי הביטחון והטרור. מאז 2017 אנו מספקים את שירותינו למשרד הביטחון הישראלי, הן בשפה הערבית והן בשפה האנגלית. 

כמו כן, במהלך העשור האחרון תורגמו בחברתנו אלפי מסמכים  הקשורים למשפטים שנערכו בארה"ב נגד ארגונים וממשלות, שנחשדו כי תמכו (בעקיפין או במישרין) במימון פעולות טרור. 

חברת GATS מעניקה ללקוחותיה שירותי תרגום מעולים של מסמכים המוגשים כראיות בבתי משפט בארה"ב, תוך שמירה על סודיות ופרטיות. ראה כאן את המלצתו של עו"ד גארי אוסן.

בין לקוחותינו בתחום זה: ארגון שורת הדין, מומחים בענייני ביטחון במגזר הפרטי, ומשרדי עורכי דין בארה"ב, אשר מתמחים בתביעות טרור, ובהם: 

Cohen & Gresser 

OSEN LLC

HEIDENMAN NUDELMAN KALIK, PC

Motley Rice

תרגום שיווקי

הצלחה של כל חברה תלויה בשיווק מוצלח. תרגום שיווקי איכותי יכול לבסס קשרים עסקיים, ולפתוח זירות שיווק ומכירה לשיתוף פעולה עסקי, ללא תלות במגבלות שפה. למתרגמים בחברת GATS ידע והיכרות מעמיקים עם עולמות התוכן העסקי והטכנולוגי. הם מתאימים את הטקסט השיווקי של המותג לכל שוק ברחבי העולם, תוך הקפדה על ניסוח ממוקד ורהוט, הפונה אל קהל היעד המקומי. שירותינו יעניקו לכם את הערך המוסף לו אתם זקוקים על מנת לפרוץ לשווקים חדשים ולהתבסס בהם. 

שירותי התרגום השיווקי שלנו כוללים: 

 • תרגום עלונים ומצגות 

 • תרגום אתרי אינטרנט

 • תרגום מסמכים טכניים

בין לקוחותינו: אפסטרים קפיטל, קרן JVP, ספרוס דיגיטל מרקטינג, יורוגייט, רנת"א השקעות ופיתוח. 

 

Advertising
Doctor and Patient

תרגום רפואי

תרגום רפואי הוא אחד התחומים המורכבים ביותר בתעשיית התרגום. בין אם מדובר בטופס הסכמה לניסויים קליניים, ובין אם מדובר בהוראות לנטילת תרופה, תרגום שגוי עלול לגרור השלכות חמורות. למתרגמים שלנו יש ניסיון רב, והם נחשבים לטובים ביותר בתחום זה בישראל.  

חינוך

אנו מתרגמים חומרים חינוכיים בכל הרמות: החל ממערכי שיעור בבתי הספר היסודיים, ועד קורסים מתקדמים באוניברסיטאות. 

Education Books Bookshelfs
Financial Report

פיננסים

אנו מתרגמים דוחות כספיים של רואי חשבון, הודעות לתקשורת של מוסדות כגון הבורסה לניירות ערך בת"א, ועוד. למתרגמים שלנו יש ניסיון רב בתחום זה, ויש להם ידע מעמיק בז'רגון המקצועי. 

כללי

כל תחום שתחשבו עליו, מצריך תרגום. מדריך צמחים, ירחון בנושאי תפירה, סרטון לנגר המתחיל. לכל תחום נמצא את המתרגם המתאים ביותר. 

Aperitif
bottom of page